Teklif Almak İçin FORM GÖNDERİN Teklif Almak İçin Telefon Edin 0212 266 66 29
Teklif Almak İçin Telefon Edin

TEKLİF FORMU

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Driveinn Boya Koruma

Nano boya koruma, uygulandığı yüzeyle kalıcı bir bağ kurar ve yüzeyin bir parçası haline gelir. Uygulandığı yüzeye yenileme, derin parlaklık sağlar ve yüzeye yapılan nano seramik boya koruma araç boyasını asit yağmuru, kuş pisliği, güneş yanığı, yıkama esnasında oluşan mikro çizikler, aşırı bazik ve asidik oto şampuanları gibi dış etkenlerden korur. Kapatma özelliği ile kaporta üzerinde oluşmuş çok ince çiziklerin kapanmasını sağlar. Pasta işlemi sırasında boyadan alınan ince katmanın tekrar kazanılmasını sağlar. 12 ay veya 50 yıkama süre ile aracınızı korumaya devam eder. Kaybedilen su  iticilik etkisinin kazandırılması için yeni MetalCoat Formula 2 kullanılabilir. Su iticilik etkisi kaybedilse dahi, nano kaplamanın sert ve camsı yapısı boyayı korumaya devam eder. Uygulama yapmadan önce, doğru uygulamayı öğrenmek için ürün ayrıntılı dökümanını okuyun ve aşağıda yer alan uygulama videosunu mutlaka izleyin.

Kullanım Alanları
  • Oto kaportası ve jantları
  • Plastik tampon ve trimler
  • Kaput altı plastik aksamlar.
  • Farlar

Etkin koruma süresi: 1 Yıl/50 Yıkama

Tüketim: 3-4ml/m2
 
Hacim 50 ml
Uygulama yüzey tipi Oto ve motorsiklet kaportası
Dayanım 3 yıl / 150 yıkama:Normal şartlarda
-20°Cile +35°C, pH<12 deterjan
1 yıl / 50 yıkama: Ağır şartlarda
-40°C ile +40°C, pH>12 deterjan
Sıcaklık dayanımı 150°C
Kimyasal dayanım 12>pH>1
Tüketim 4 mL/m2
Kaplama kalınlığı 700-1000 nm
Sertlik 9H (ISO-15184:2012)
Çizik dayanımı
Su iticilik
Yağ iticilik
Hologram maskeleme

Sıkça Sorulan SORULAR


Cila aracınızın bir süre parlak kalmasını sağlayan bir uygulamadır. Ancak boya koruma aracınızın parlaklığını sağlarken aynı zamanda aracınızı dış etkenlere karşı korur. Cila bir koruma uygulaması değildir. 

Kaliteli ve ehil ellerde yapılmış boya koruma işlemi asla zararlı değildir. Siz ve aracınız için büyük kazanımları olur.

Bu konuda ürün seçimi ve işçilik çok önemlidir. Genelde piyasada satılan ürünler sonuç vermesi açısından profesyonel ürünlere göre çok daha kötü sonuçlar verir. Tavsiyemiz bir Drive Inn şubesine danışmanızdır. Üstelik çok daha uygun fiyata halledebilirsiniz..

Kuş pisliği boya koruma olan bir arabada size sadece zaman kazandırır, asla sürekli bir koruma sağlamaz. Drive Inn seramik kaplama veya boya koruma diğer boya koruma ürünlerine göre çok daha dayanıklıdır.

Aracınızı mutlaka bildiğiniz bir yerde ve yumuşak süngerle yıkatın. Aracınızın yıkandığı süngere dikkat edin. Lastik ve jantlara kullanılan sünger kesinlikle aracın kaportasında kullanılmamalıdır. Aksi takdirde jant ve lastiklerde kullanılan süngerde biriken çamur ve tozlar aracınızı çizecektir.
TÜMÜ