Teklif Almak İçin FORM GÖNDERİN Teklif Almak İçin Telefon Edin 0212 266 66 29
Teklif Almak İçin Telefon Edin

TEKLİF FORMU

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

Araç Cam Filmi

SolarGard HP Smoke Plus Otomobil Cam Filmi

SolarGard HP Smoke Plus Otomobil Cam Filmi

Dünyanın önde gelen cam üreticisi Saint-Gobain SolarGard tarafından üretilen yüksek performanslı HP Smoke Plus Cam Filmi, performanslı ve ekonomik bir otomobil cam filmidir. Bu film inanılmaz bir fiyata klasik bir görüntüyü yüksek ısı izolasyon performansı ile sunar.

HP Smoke Plus Cam Filmi  ürünü, ısıyı daha iyi geri yansıtabilmek için metalize edilmiştir ve 10 yıl garantisi vardır. Aracınızın iç kısımlarında solmayı önlemek için UV koruması sunar. Dört farklı klasik füme/gri renk tonunu içeren HP Smoke Plus Cam Filmi, sürüşünüze tarz katar.


 

HP Smoke Plus Cam Filminin  Özellikleri ve Faydaları:

  • Klasik duman rengi,
  • Dört farklı ton seçeneği,
  • Ultraviyole ışınların %98’ine kadarını engeller,
  • Sınırlı 10 yıl garanti.
SolarGard otomotiv cam filmleri UV koruması için SCF (Skin Cancer Federation) Deri Kanseri Federasyonu tarafından onaylanmıştır.

Cama tutunasını sağlayan sağlığa zararlı olmayan akrilik yapıştırıcı yüzeye sahiptir.

Kaza anında araç içine müdahale ve araçtan çıkılabilmesi için yırtılabilir PET yapısı vardır.

Yangın anında ergime derecesi 256℃ derece olup olası durumda kaçış ve müdahale için zaman kazandırır.
 

HP Smoke Smoke Plus Cam Filminin Performans Özellikleri

Ürün Adı Görülür Işık
Geçirgenliği
Görülür Işık
Yansıması (Dış)
UV Işınları
Blokesi
Toplam Geri Yansıtılan
Isı Enerjisi
HP Smoke Plus 50 47 8 >98 39
HP Smoke Plus 35 38 7 >98 40
HP Smoke Plus 20 18 6 >98 49
HP Smoke Plus 5 3 5 >98 49

Performans 1/8 inç (3mm) kalınlığında berrak cam kullanılarak ölçülmüştür.

 

Ön Cam Filmi

Dünyanın önde gelen araç camı üreticisi olan Saint-Gobain’in bünyesinde cam filmi üreten firması olan SolarGard tarafından ileri nano teknoloji ile geliştirilen, optik berraklık, yüksek Ultraviole (UV) ve Kızıl Ötesi (IR) ışınları geri yansıtma özelliğine sahip Ultra Performance 80 ile camlarda gözle görünmeyen ve renkte fark yaratmayan bir koruma sağlanır.

Ultra Performance 80 cep telefonu, lastik basınç sensörü, radyo sinyalleri ve araç uzaktan kumandalarının kullanımını egellemez.

Güneş Koruma Faktörü 285+ olan Ultra Performance 80

Silinmelerde çizilmeye dayanıklı son bir katmana sahiptir.

Ürün sınırlı ömür boyu garanti ile profesyoneller tarafından uygulanmaktadır.


 

Tavan Cam Filmi

Cam tavana sahip bir aracımız varsa güzel bir günde ve seyahat esnasında aracının içinin aydınlık ve konforlu olmasını isteriz. Yolculuğunuz esnasında dikey güneş ışınlarının araç içini ısıtmasını önlemek amacıyla Saint-Gobain SolarGard tarafından geliştirilen LX70 nano-seramik teknolojisi üretilen ve cam filmi sektöründe performansı ile ödül almış bir üründür. 

Akrilik bir yapışkan yüzeye sahip LX70 ile araç içini ısıtan kızıl ötesi ışınları %95 oranında engelleyip daha az klima kullanmanıza yüksek seviyede konfor ile seyahat etmenizi sağlar.

%99 un üzerinde UV koruması ile aracın kumaş, deri ve plastik aksamının yaşlanmasını ve deforme olmasını engelleyerek aracın değerinin korunmasını sağlar. 

PET yapısı ve 75mikron kalınlığı ile dolu, darbe yada düşme sonucu olası parçalanmalarda cam parçacıklarının yaralama etkisini en aza indirir.

Sınırlı ömür boyu garantiye sahip LX70 ile seyahat süresince cam tavanlarınızı perde ile kapatma ihtiyacı duymayacaksınız.

 

HP Smoke Plus Cam Filmi Garantisi

Solar Gard, sektör lideri garanti şartları sunar ve talepleriniz, müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından hızlıca işleme alınır.

HP Smoke Plus Cam Filmi Renk Stabilitesi

Solar Gard, kullanım ömrü boyunca renk stabilitesi sağlayan istisnai kalitelere sahip filmler sunar.

Berraklık

Berraklığın korunması, estetik açısından olduğu kadar güvenlik açısından da önemlidir. Kötü kaliteli bir metalik film, buğulanabilir, görüşü bozabilir ve parlamayı arttırabilir.

Üstün Yapışkanlar

Solar Gard’ın mükemmel yapışkanları, filmden en iyi performansın elde edilmesini sağlar. Kötü kaliteli yapışkanlar, ürünün yüzeye kötü tutunmasına ve sonuçta filmde bozulmalara neden olabilir.

HP Smoke Plus Cam Filmi Kalite ve Performans Testi

Solar Gard kalite güvencesi, bir ürünün her bir rulosunun, kusursuz görünüm için tutarlı bir renge sahip olacağı anlamına gelir. Solar Gard, ürünlerini, çeşitli koşullar altında beklendiği gibi performans sergilemesini sağlamak için zorlu performans testleri gerçekleştirir.

Sıkça Sorulan SORULAR


Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hazırlanmış bir yönetmelik vardır ancak şu an yasal olarak yürürlükte değildir. Konu ile ilgili, bakanlıklar ve genel müdürlükler yasallaştırılması için gerekli çalışmaları yapmaktadırlar. Cam filmi tercihinize kara verirken sürüş güvenliği ve toplum güvenliğine uygun ürün seçimine dikkat etmeniz uygun olacaktır. 

Her cama uygulama yapılabilir ama ön camda sürüş güvenliği için optik berraklıkta  özellikle ön cam da kullanım için üretilmiş olan ürünler  kullanılmalıdır.

Genellikle dört yan ve arka cam için uygulama süresi (araç tipi ve uygulamanın zorluk durumuna göre) 3-4 saat arasıdır.

Cam filmlerinin sağladığı bunca yarara rağmen bazı mecralar yanlış haberler yaparak cam filmlerinin tehlikesinden bahsetmektedir. Cam filmleri ile ilgili olarak kaza anında içerden camın kırılarak dışarı çıkılmasını engellediği yanlış bir bilgidir. ANCAK yumuşak hamurumsu yapıda olanlar ve boya ile imal edilen bazı kalitesiz cam filmleri kaza anında aşırı esnek yapısı ile içerden çıkışı veya araç içine müdahaleyi zorlaştırır. Bu tip ürünler kıvılcım ile hızlı yanma ve duman çıkarma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda boyalı ürünler UV’ye maruz kaldığında çıkardıkları koku nedeniyle akciğer rahatsızlıklarına da sebebiyet verebilirler. 

Cam filmlerinin konfor, sürüş rahatlığı, göz kamaşmasını engelleme, yakıt tasarrufu, karbon salınımını azaltması, düşük klima kullanımı ile performans artışı, kapkaç ve hırsıza etkili çözüm, cilt kanserine ve aracın iç döşemelerini solmaya karşı koruma ve bu gibi daha sayılabilecek bir çok yararı vardır. 
TÜMÜ

Video Galerisi Tümü